• Cestovanie
  • Rozhovor
  • Bývanie
  • Príroda
  • História
  • Relax
  • Technika
  • Auto - Moto
  • 1
  • 2

MUZIKER.sk

Hudobné nástroje nie sú len výdobytkom modernej spoločnosti alebo ľahkovážnym hobby. Sú synonymom vášne. Sprevádzajú nás od počiatku civilizácie a za celú históriu ľudstva pomohli spríjemniť neskutočne veľa chvíľ. Preto je spoločnosť Muziker právom hrdá, že ľuďom prináša práve hudobné nástroje.

Muziker03 

Muziker má korene na Slovensku. Prevádzkuje moderný internetový obchod v 6 krajinách EÚ a stále rastie. Hľadáte gitaru, basgitaru, biciu súpravu, piano, klávesy, potrebujete ozvučovaciu aparatúru, zariaďujete si domáce štúdio, či dáte radšej prednosť najnovšej ovládacej DJ-konzole ? Všetko nájdete na stránkach e-shopu Muziker a nech už je vaše hudobné zameranie akékoľvek, určite si tu prídete na svoje.
Muziker10 Spoločnosť svoju históriu píše od roku 1995. Spomínaný rok umožnil vzniknúť malej firmičke s menom Music Planet, ktorá sa vďaka narastajúcemu počtu spokojných zákazníkov transformovala v roku 2003 do svojej novej podoby pod menom "Muziker". Pod týmto názvom ju môžete nájsť aj dnes. Čo vás čaká v Muzikeri v roku 2015? Vyberať si môžete asi z 25 000 produktov od viac ako 320 svetových a prémiových značiek. Vďaka obrovským skladovým zásobám je väčšina tovaru okamžite k dispozícii a vy tak môžete mať svoj vysnívaný nástroj doma už na druhý deň.
Muziker07Možností je dnes veľa. Prečo práve Muziker?
Čoraz viac ľudí nakupuje cez internet, trendy sa dynamicky menia a nároky stúpajú. Inými slovami - chceme všetko a chceme to hneď!
Na internete je základom úspechu dôveryhodnosť, rýchlosť dodania a vždy priaznivá cena. K tomuto základu Muziker pridáva špičkový zákaznícky servis a celý rad výhod pre nových aj verných zákazníkov. Jednou z nich je bezplatné členstvo v Muziker klube, v ktorom za každý nákup získavate bonusové body. Nazbierané body môžete neskôr vymeniť za ďalší zaujímavý tovar či zľavy na ďalšie nákupy. Personál Muzikeru tvoria prevažne muzikanti s bohatými skúsenosťami , vždy pripravení ochotne poradiť a odpovedať na akúkoľvek otázku. Výsadou profesionálov sú skúsenosti a odborné znalosti, kravatu a oblek by ste tu hľadali márne. Muzikanti sú hravá a silná komunita, o čom svedčí aj profil spoločnosti Muziker na Facebooku. Pridajte sa k nám a užite si množstvo súťaží o ceny zo sveta hudobných nástrojov, plno informácií o novinkách, či návody, ako si správne vybrať a poradiť s problémami, ktoré neobchádzajú ani hudobné nástroje a zvukovú techniku.
Muziker08Gitara nie je holiaci strojček. Ak si svoj vysnívaný nástroj potrebujete najprv obzrieť, vypočuť a ohmatať, navštívte nás v ktorejkoľvek z kamenných predajní, ktoré nájdete v Bratislave, v Žiline, či v Košiciach. V Českej republike môžete Muziker navštíviť v Prahe, Plzni, Liberci a v Ostrave. Sieť predajní Muziker sa, rovnako ako e-shop, tiež neustále rozrastá. Naším cieľom je byť tam, kde nás potrebujete. Preto sú predajne Muziker súčasťou nákupných centier, kde ponúkajú príjemnú, až čarovnú atmosféru a alternatívu ku štandardnému konzumnému charakteru obchodov. Keď budete nabudúce pri prechádzke po nákupnom centre počuť gitarové sólo, či zvuk klavíra, nečudujte sa. Znamená to, že Muziker je vám nablízku a teší sa na vašu návštevu.

Počúvať muziku je príjemné, ale tá pravá vášeň prichádza až s vlastnými tónmi. Urobte si radosť ešte dnes!

www.muziker.sk

suunto banner

 

dobrekufre1

kupele

gfbannerdobrekufrealpine

ASP banner cestujeme 456x270

asolo banner

vertikal banner1

AnglickeFrazy