• Cestovanie
  • Rozhovor
  • Bývanie
  • Príroda
  • História
  • Relax
  • Technika
  • Auto - Moto
  • 1
  • 2

Dostupný luxus, ktorý sa neodmieta! Allegria

ALLEGRIA RESORT STEGERSBACH by REITERS

Rozsiahly dovolenkový rezort v malebnom rakúskom mestečku Stegersbach môžeme pokojne nazvať oázou dokonalého oddychu. A to nielen pasívneho ale aj aktívneho. Bližšie nám toto obľúbené miesto dovolenkárov priblíži generálny riaditeľ rezortu Dr. J. Rataj.

allegria03 

Kde presne sa nachádza ALLEGRIA RESORT STEGERSBACH by REITERS?

Náš rezort sa nachádza v Rakúsku. Presnejšie v južnom Burgenlande, v malebnom mestečku Stegersbach. Z Bratislavy trvá cesta autom 2 hodinky, z Viedne hodinku a pol. Tento región pripomína svojimi pahorkami, dobrým vínom a klímou najmä obľúbené „Toskánsko“.

allegria01 

Váš rezort patrí medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie ciele rodinnej dovolenky, no veľkú obľubu si získal aj u párov bez detí. Sú v rezorte aj pokojné zóny na relaxovanie, bez detí?

Allegria Resort Stegersbach by Reiters je zaujímavý produkt. S naším sloganom „affordable-luxury“ (dostupný luxus) si získavame priazeň hostí. V tomto prípade skutočne platí heslo „za málo peňazí veľa muziky“, pretože za veľmi prijateľnú cenu dostanete kvalitné regionálne produkty z našej skvelej kuchyne, top „hardware“ so 6700 m2 indoor a outdoor zariadením, saunový svet, termálne bazény a wellness centrum, green fee od 19 € na najväčšom golfovom ihrisku v Rakúsku. Samozrejmosťou je priateľský, usmievavý a ochotný personál. Každý si príde na svoje: rodiny, páry i golfisti.

allegria04

Čo považujete za najväčší „highlight“ vášho rezortu?

Spojenie aktívneho a pasívneho oddychu. Keďže južný Burgenland je povestný svojimi 300 slnečnými dňami počas roka a miernou panónskou klímou, je ideálnym miestom na športové aktivity. A nemyslím tým len golfovanie, ktoré je u nás veľmi vyhľadávané. Cyklistika, nordic walking, beh, tenis, plážový volejbal, patria medzi obľúbené aktivity našich hostí. Pasívny oddych zase predstavuje veľkolepý svet SPA so 14-timi bazénmi, ktorý zahŕňa aj dostatok relaxačných zón.

allegria02

Veľmi príjemne nás prekvapil fakt, že tak známemu rakúskemu dovolenkovému rezortu šéfuje Slovák. Ako ste sa dostali na tento post?

Prevažnú časť svojej kariéry som strávil práve v zahraničí. Začiatky určite neboli ľahké a prešiel som si rôznymi pozíciami v hoteli, čo pre mňa znamenalo dávku sebazaprenia, značnej disciplíny a hlavne veľkej motivácie. Step by step som sa dopracoval za posledných 15 rokov až na šéfa marketingu renomovaného Grand Hotela Cavallino Bianco, v ktorom sme od roku 2005 vybudovali skutočne veľmi silnú značku. V januári 2014 som dostal ponuku na post generálneho manažéra rezortu Allegria v Burgenlande, ktorú som prijal s radosťou, ale aj so značným rešpektom. Je to nová výzva, v novom hotelovom segmente „affordable luxury“, ktorý má určite budúcnosť, nielen v Rakúsku ale aj v okolitých krajinách.

 

Rezervácie a kontakt:

ALLEGRIA RESORT STEGERSBACH by Reiters,

Golfstraße 1 – A-7551 Stegersbach

tel.: +43 3326 500,

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., www.allegria-resort.com

 

fotografie: by REITERS - MAXUM

 

suunto banner

 

dobrekufre1

kupele

gfbannerdobrekufrealpine

ASP banner cestujeme 456x270

asolo banner

vertikal banner1

AnglickeFrazy