• Cestovanie
  • Rozhovor
  • Bývanie
  • Príroda
  • História
  • Relax
  • Technika
  • Auto - Moto
  • 1
  • 2

NOVINKY zo sveta techniky

Olympus E-PL9

 

olympus-epl9--01

 

Elegantne vyzerajúci, ľahko prenosný... Taký je nový model bezzrkadlového fotoaparátu od spoločnosti Olympus. O kvalitné fotografie sa postará 16,1 Mpx snímač v kombinácii s vymeniteľnými objektívmi. V porovnaní so starším predchodcom nás prekvapí vstavaný blesk a možnosť snímať 4K video s rozlíšením 3 840 × 2 160 pixelov. Novinkou je taktiež prepojenie fotoaparátu s inteligentným telefónom prostredníctvom rozhrania Bluetooth.

 

Creative Halo Genie

 

creative-03

 

Bluetooth reproduktor značky Creative je vhodný pre všetkých, ktorým nestačí len úžasný zvukový zážitok. Ponúka aj 16 miliónov farebných svetelných efektov s podporou pre Amazon Alexa. Počas pripojenia k telefónu cez Bluetooth poskytuje prístup k celému online hudobnému obsahu, službám a inteligentným ovládacím prvkom pomocou hlasu.

 

HP ENVY x2

 

HP-ENVY-x2-01

 

Malý, skladný a elegantný. Taký je nový hybridný notebook od spoločnosti HP. V hliníkovom tele ukrýva 7. generáciu Intel procesorov, batériu s výdržou až 15 hodín, ktorá sľubuje aj rýchle nabíjanie. Notebook ponúka 12,3´´ dotykový displej s rozlíšením 1 080p, vhodný napríklad na grafickú prácu. V ráme sa nachádza 13 Mpx fotoaparát a v prednej časti nájdeme 5 Mpx webkameru. Ako bonusom je chladenie bez ventilátora, ktoré zabezpečuje minimálny hluk tohto zariadenia.

 

Samsung S9 a S9+

 

Samsung-Galaxy-S9 S91

 

Nová vlajková loď spoločnosti Samsung láka potenciálnych zákazníkov najmä na špičkový 12 Mpx fotoaparát, ktorý nesklame ani v zlých svetelných podmienkach. Smartfón ponúka tradičný dizajn. Zakrivený displej pokrýva skoro celú prednú časť, snímač odtlačkov prstov sa presunul pod objektív fotoaparátu. Nový osemjadrový procesor Exynos 9810 prekvapí svojou úspornosťou. K tradičným farebným prevedeniam (čierne, šedé a modré) sa pridal luxusný fialový variant, ktorý poteší najmä nežnejšie pohlavie.

 

Lenovo Smart Display

 

Lenovo-03

 

Inteligentné zariadenie s dotykovou plochou, reproduktorom a mikrofónom. Prístroj spolupracuje s Google Asistentom a v domácnosti vám pomôže s vyhľadávaním, predpoveďou počasia, videohovormi a pokojne prehrá aj vašu obľúbenú hudbu. Mapuje aktuálnu dopravnú situáciu alebo môžete pomocou neho ovládať iné domáce spotrebiče.

 

Viac z tejto kategórie: « Novinky zo sveta techniky

suunto banner

 

dobrekufre1

kupele

gfbannerdobrekufrealpine

ASP banner cestujeme 456x270

asolo banner

vertikal banner1

AnglickeFrazy