• Cestovanie
  • Rozhovor
  • Bývanie
  • Príroda
  • História
  • Relax
  • Technika
  • Auto - Moto
  • 1
  • 2

sieť hotelov MARTINHAL -dokonalá rodinná dovolenka v Portugalsku

Lisbon-8

 

Portugalsko, turisticky veľmi atraktívna a zaujímavá krajina, ponúka v mnohých svojich regiónoch jedny z najkrajších zákutí našej planéty. Nezabudnuteľné prírodné scenérie nájdete na južne orientovanom pobreží, v stredisku Algarve. Nachádza sa na pobreží Atlantického oceánu a pýši sa jednou z najkrajších morských jaskýň sveta. Avšak o nič menej na vás zapôsobia fascinujúce skalné útesy, ktoré dosahujú výšku až šesťdesiat metrov, či okolitá sýtozelená príroda. Táto lokalita je medzi dovolenkármi najžiadanejšou. Ak chcete pocítiť aj ruch pulzujúceho mesta, Lisabon, hlavné mesto Portugalska, je skvelou voľbou. Jeho historické centrum, ulice s rozkvitnutou zeleňou, omamná vôňa citrusov, fantastické domáce jedlo a pohostinnosť domácich s perfektnou angličtinou, hrajú v prospech tohto nezabudnuteľného mesta. Prevezte sa žltou električkou, navštívte hrad, vyvezte sa výťahom, postojte na vyhliadkach, kde sa vám zo všetkých strán naskytajú skvelé panorámy. Práve kombinácia všetkých týchto predností presvedčila manželov Sternových, že prostredníctvom siete hotelov Martinhal aspoň na chvíľu umožnia prežiť to najlepšie z tejto pozoruhodnej krajiny všetkým tým, ktorí sem prichádzajú s predstavou dokonalej rodinnej dovolenky. 

 

Martinhal-Chiado Building-Exterior

 

Martinhal-Chiado-View

 

Sagres Beach Family Resort


Je umiestnený v nádhernej lokalite západného Algarve s výhľadom na more, priamo v národnom parku a blízko historickej časti mesta Sagres. Komplex zahŕňa 5* hotel s 37 izbami (každá má výhľad s terasou alebo predzáhradkou s výhľadom na more) a priestranné rodinné domy a vilky. Nevyhnutnou súčasťou konceptu sú rodinné prvky, napríklad 5 detkých klubov pre deti od 6 mesiacov až po tínedžerov, detký program v reštauráciách a pestrá škála voľnočasových aktivít od vyhrievaných bazénov, zen kúpeľov až po možnosť surfovania.

 

familybeach

 

golf1

 

golf

 

Lisbon Chiado Family Suites


V roku 2016 bol otvorený ako prvý mestský Elegant Family Hotel s umiestnením priamo v centre starej časti Lisabonu. 37 apartmánov, detský klub s bohatými službami a rodinná kaviareň ponúkajú rodinám i párom perfektné zázemie na objavovanie krás Lisabonu. Detský Pyjama klub sa zatvára až o pol dvanástej v noci, svoje ratolesti môžete bez obáv nechať profesionálnym opatrovateľkám a vyraziť na večeru či drink.

 

Martinhal-Chiado Exterior

 

cascais2

 

cascais1

 

Quinta Family Golf Resort


Leží v jednej z najprestížnejších golfových oblastí v Európe v Quinta do Lago, bohatej nielen na golfové, ale i ostatné voľnočasové aktivity. Komplex pozostáva z veľkého množstva 4* súkromne vlastnených luxusných víl a domčekov, každý s vlastným bazénom a záhradou. Súčasťou prenájmu vily je i prístup do klubovej časti s detským klubom Raposinhos pre deti od 6 mesiacov do 8 rokov, M barom, zmrzlinárňou a reštauráciou. Klubový priestor zahŕňa aj vonkajšie bazény.

 

golfresort

 

chiado

 

chiado1

 

Lisbon Cascais Family Hotel


Umiestnenie svele kombinuje mestský zážitok s historickou Sintrou, scénickým Guinchom a nádhernou oblasťou Cascais. Hotel stojí v tesnej blízkosti prestížnych golfových areálov Quinta da Marinha a Oitavos. Martinhal Cascais zaručí skvelú dovolenku pre všetký rodiny, ktoré hľadajú služby vo vysokom štandarde a perfektný odpočinok. Komplex Martinhal Cascais tvorí i detský klub s rozlohou viac než 700 m2, klubová miestnosť, ihrisko s rôznymi aktivitami, 2 reštaurácie, M bar, dva vonkajšie a jeden vnútorný bazén vrátane kúpeľov.

 

cascais

 

suunto banner

 

dobrekufre1

kupele

gfbannerdobrekufrealpine

ASP banner cestujeme 456x270

asolo banner

vertikal banner1

AnglickeFrazy