• Cestovanie
  • Rozhovor
  • Bývanie
  • Príroda
  • História
  • Relax
  • Technika
  • Auto - Moto
  • 1
  • 2

Bachledka SKI & SUN - miesto, kde sa stretáva pôžitok so zábavou

bachledka001

Viete čo majú spoločné Tatranci, Pieninčania i Zamagurčania? Cez dni voľna sa všetci stretávajú v Bachledke. Tá je obľúbenou voľbou nie len u turistov, ktorí sa chcú vyhnúť preplneným Tatranským strediskám a vyhľadávajú skôr pokojnú lyžovačku v lone krásnej prírody, ale aj miestnych, obľubujúcich rodinnú atmosféru, milý personál, príjemnú rodinnú lyžovačku a perfektne upravené zjazdovky. 

bachledka016

Bachledka je totiž miestom, kde sa nechodí len lyžovať. Do Bachledky sa chodí vychutnávať a zabávať sa. Každý pritom nájde ten svoj druh zábavy. Deti šantia v dvoch lyžiarskych škôlkach, skúšajú zimné atrakcie, či objavujú rozprávkový svet maskota Gorgyho. Lyžiari pôžitkári chytajú bronz, kochajú sa pohľadom na Belianky z vyhliadkovej veže, vychutnávajú si domáce dobroty v reštauráciách a užívajú si pokojnú lyžovačku na širokých slnečných zjazdovkách. Tí, ktorí vyhľadávajú rýchle upravené svahy a tvrdý podklad sa do sýta vybláznia na svahoch Jezerska. Ocenia tiež kvalitný servis test centrum najnovších modelov lyží. Skvelý deň na snehu je ideálne obohatiť súkromným pretekom na meranej slalomovej dráhe či rodinnou jazdou na snowrafte. Po aktívnom dni na lyžiach skvelo padne wellness v hoteloch priamo pod svahom. Pripravené sú animačné programy pre deti a pre toho, kto ešte vládze, osvetlené klzisko.
Na lyžovačku v Bachledke si vyčleňte hneď niekoľko dní. Ako člen skupiny TatrySki ponúka zákazníkom skipasy platiace až v deviatich strediskách v okolí Tatier na Slovensku a v Poľsku. Lyžovať tak môžete až na 40 km zjazdoviek, pričom využívate 51 lanoviek a vlekov. Ak chcete vyskúšať všetky zjazdovky, vyhraďte si na miestne svahy aspoň tri dni a vychutnajte si domácu pohostinnosť a množstvo atrakcií dosýta.
Viete, že z lyžovačky v Bachledke bude nadšená nie len Vaša rodina, ale i Vaša peňaženka? Bachledka má totiž výborný pomer ceny a kvality i množstva služieb, ktoré areál ponúka. Perfektnej zimnej dovolenke tak už nestojí nič v ceste.


Telefón: +421 52 44 98 101
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
www.bachledka.sk

bachledka014

bachledka010

bachledka007

bachledka009

bachledka002

suunto banner

 

dobrekufre1

kupele

gfbannerdobrekufrealpine

ASP banner cestujeme 456x270

asolo banner

vertikal banner1

AnglickeFrazy