• Cestovanie
  • Rozhovor
  • Bývanie
  • Príroda
  • História
  • Relax
  • Technika
  • Auto - Moto
  • 1
  • 2

PROCAM - minikaravan

karavan009

Spoločnosť Procamp vznikla v roku 2012 v Prešove. Venuje sa výlučne výrobe a predaju kempingových prívesov tzv. teardropov, alebo minikaravanov. Tato novinka sa v rámci Európy teší čoraz väčšej obľube najmä vďaka svojmu unikátnemu designu, ktorý poskytuje vysoký komfort, účelnosť pri cestovaní aj samotnom kempovaní. Firma Procamp je mladý dynamický kolektív, ktorý Vám prináša možnosť posunúť hranice všedných dní a užiť si zábavu a dobrodružstvá na dovolenkách s minikaravanmi. Naša záľuba sa nám stala aj prácou. Nadšenie pre kemping a pocit slobody, ktorú táto záľuba prináša sa snažíme prenášať do výroby kempingových prívesov, aby ste mali radosť, pohodlie a pocit domova na každej Vašej ceste.

karavan005

V súčasnosti Procamp vyrába 6 modelov minikaravanov: Bushcamp, Wave, Escape, Alpha, Pioneer a Buddy. Pre výrobu minikaravanov používame výlučne podvozky popredného nemeckého výrobcu KNOTT. Väčšinu prívesov je možné k základnej výbave doplniť o dodatkové príslušenstvo, aby Vaše pohodlie bolo dokonalé a ničím nerušené. Okrem sériovej výroby štandardizovaných modelov, ponúkame aj minikaravany „šité na mieru“ presne podľa požiadaviek zákazníkov.. Či už plánujete ísť s rodinou na dovolenku, s priateľmi za zážitkami, na výlety, offroad či rybačku, vieme prispôsobíť Váš minikaravan tomu, čo robíte najradšej, aby ste si svoje záľuby vychutnali ešte vo väčšej pohode.

 

BUSHCAMP – OFF-ROAD BEZ LIMITOV
Najpredávanejší zo série je model Bushcamp, ktorý je jedinečný svojim off-roadovým dizajnom a prevedením. S radosťou ho využívajú nadšenci offroadu na dlhšie expedície po svete, ale aj bežní cestovatelia alebo rybári a mnohí ďalší.

karavan001

karavan002

karavan015

 

ALPHA – KLASIKA KEMPINGU
Kempingový príves Alpha je považovaný za klasiku medzi minikaravanmi. Jeho výhodou je veľká spacia časť pre dve až tri osoby, ktorá disponuje ventilačným systémom pre lepšie odvetrávanie a tým ponúka pohodlnejšie nocovanie. Prekvapí Vás aj množstvom úložného priestoru. V zadnej časti, ktorá je oddelená od spacej časti, je umiestnená kuchynka s pracovnou doskou.

karavan012

karavan014

karavan013

 

WAVE – ULTRAĽAHKÝ SPOLOČNÍK
Svetovou novinkou je minikaravan Wave, ktorý je kompletne navrhnutý a vyrobený na Slovensku. Tento ultraľahký spoločník je ekologický z pohľadu minimálneho navýšenia spotreby ťažného vozidla. Svojou váhou, len niečo cez 200 kg, je možné ho zapojiť za akékoľvek auto, trojkolku, štvorkolku či dokonca motorku vybavenú ťažným zariadením. Kedykoľvek tak máte chuť vybrať sa za oddychom, stačí jednoducho vyraziť. Aj tento model kempingového prívesu disponuje veľkým úložným priestorom. Spacia časť je vybavená dvojlôžkovým matracom a tak si kempovanie môžete pohodlne vychutnávať vo dvojici.

karavan011

 

ESCAPE – DOBRODRUH NA CESTÁCH
Model Escape, už v svojom názve prezrádza, že za týmto športovým dizajnom sa skrýva spoločník na ceste za dobrodružstvom. Okrem veľkej spacej časti a množstva úložného priestoru môže byť vybavený kuchynkou, plynovým varičom, drezom s tečúcou vodou, 230/12 V meničom a 12 V batériou, čím je vhodný práve na dlhšie pobyty v prírode.

karavan004

 

PIONEER – VEĽKÝ POMOCNÍK
Model Pioneer oceníte najmä ako doplnkový úložný priestor pri cestovaní. Pohodlne tak môžete so sebou všade na dovolenku zobrať aj obľúbené športové potreby, či využiť tento minikaravan ako pojazdnú dielňu. Alebo ho len jednoducho vybaviť matracom a máte pojazdnú spálňu stále so sebou, kdekoľvek ste.

karavan006

 

BUDDY – MINI MAXI
Model Buddy je najmenším bratom v rodine kempingových prívesov od Procampu. No to mu neuberá na všestrannosti a komforte, ktorý poskytuje svojim majiteľom pri kempovaní. Napriek svojim rozmerom nájdete v tomto najmenšom prívese dosť úložného priestoru.

karavan010

 

www.procamp.sk

 

karavan007

karavan003

suunto banner

 

dobrekufre1

kupele

gfbannerdobrekufrealpine

ASP banner cestujeme 456x270

asolo banner

vertikal banner1

AnglickeFrazy