• Cestovanie
  • Rozhovor
  • Bývanie
  • Príroda
  • História
  • Relax
  • Technika
  • Auto - Moto
  • 1
  • 2

Potenciál skrytý v pergolových markízach

pergola015

Pergolové markízy sú ideálnym spôsobom na zvýraznenie atraktivity vonkajšieho priestoru a zároveň zvýšenie hodnoty každej nehnuteľnosti. Rýchlym a elegantným spôsobom dodáte vašej nehnuteľnosti extra úžitkový priestor, vhodný pre spoločné trávenie chvíľ a zábavu.

pergola008

 

pergola012

Priestor pod pergolovou markízou sa stáva využiteľný počas troch ročných období už od teplej jari, cez horúce letné mesiace, až po slnečné dni babieho leta. Poskytuje vynikajúce riešenie nielen pre tienenie exteriérového priestoru situovaného bezprostredne vedľa rodinného domu. Je vhodná aj pre inštaláciu na terase mezonetového bytu a na ochranu pred priamym slnečným žiarením atypických vysokých okien inštalovaných v krtkodome, čím aktívne prispieva k regulácii teploty vnútorného priestoru domu.

 

Pergolová markíza LOCA 1200 a 1600 series
pozostáva z hliníkovej konštrukcie a nepremokavej látky na vrchu. Látka, odrážajúca UV žiarenie, môže byť mierne svetlopriepustná alebo špeciálne upravená, neprepúšťajúca svetlo. Predstavte si scénu – komfortné posedenie v letný podvečer s vašimi najbližšími v záhrade pri dome a vychutnávanie jedla v príjemnom tieni pergolovej markízy, ktorá vyčarí pohodovú mediteránsku atmosféru v spojení s opojnou arómou šíriacou sa z blízkeho kvetinového záhonu. Balzam pre spoločné chvíle znásobený komfortným plnoautomatickým ovládaním prostredníctvom diaľkového ovládača s možnosťou integrovaného osvetlenia a regulácie intenzity osvetlenia.

Výhody pergolových markíz ocenia aj návštevníci reštauračných a kaviarenských zariadení. Okrem tienenia pred priamym slnečným žiarením prevádzkovatelia zariadení často volia možnosť zasklenia alebo tienenia bočných strán, čím zvyšujú komfort návštevníkov uprednostňujúcich exteriérový priestor v prípade náhleho nepriaznivého počasia. Vzhľadom na to, že LOCA 1200 a 1600 je slovenský výrobok, záujemcovia si môžu nakonfigurovať produkt podľa svojich jedinečných požiadaviek. Maximálny výsuv, ktorý systém pergolových markíz umožňuje, je 10 m. Jednotlivé moduly sú nadpájateľné a preto má zákazník možnosť ľubovoľnej voľby šírky.

 

IHP EUROPE s.r.o.
Kostolianska cesta 67
040 01 Košice
www.supergola.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
tel: +421 55 633 7936

pergola013

pergola018

pergola017

pergola020

suunto banner

 

dobrekufre1

kupele

gfbannerdobrekufrealpine

ASP banner cestujeme 456x270

asolo banner

vertikal banner1

AnglickeFrazy