• Cestovanie
  • Rozhovor
  • Bývanie
  • Príroda
  • História
  • Relax
  • Technika
  • Auto - Moto
  • 1
  • 2

Voľný ako vták ...

…presne tak by sa mal cítiť každý muž. Predstava, že košeľa má škrtiť, sako brániť v pohybe a nohavice nútiť sťahovať brucho, je viac ako mylná!

Práve aj to je presvedčenie slovenskej spoločnosti OZETA, ktorá pánov oblieka už od roku 1939. A to doslovne od hlavy po päty a navyše nielen slovenských, ale aj žijúcich vo Veľkej Británii, Francúzsku, Holandsku, Dánsku, Švédsku, Nemecku, USA, Rusku a mnohých ďalších. Do týchto všetkých krajín OZETA dlhodobo vyváža svoje produkty, ktoré sa pre kvalitu prevedenia, strihu a použitých materiálov tešia veľkej obľube.

OZETA006

OZETA008

OZETA003

Trendy jar/leto 2016

V OZETA vedia, že po sychravej jeseni a vlhkej zime majú páni ťažkých materiálov a tmavých farieb dosť. Preto im vo svojej aktuálnej kolekcii ponúkajú ľahké, na dotyk príjemné a nekrčivé materiály, ktoré im doslovne dajú možnosť poriadne sa nadýchnuť. Návrhári okrem toho stavili na príjemné odtiene šedej či tlmené tóny petrolejovej a mentolovej farby, ktoré sú hitom tejto sezóny. Nezabudnite na atraktívne doplnky - motýlik, vreckovka či kravata.

 

Ako si vybrať oblek?

Takmer každý muž má vo svojom šatníku minimálne jeden oblek. Nie každému z nich však tento oblek naozaj sedí. Viete, ako si vybrať oblek, ak si ho nedávate šiť na mieru? Toto je 5 základných bodov, na ktoré by ste pri kúpe mali dbať:

$11)    Priestor na manžetové gombíky na rukávoch košele by mal siahať presne po vaše zápästie. Ak ním otočíte, rukáv košele by sa nemal otočiť s ním. Golier košele by vás nemal škrtiť, keď si ho zapnete, mali by sa vám tam voľne zmestiť dva prsty.

$12)    Príliš široké klopy na saku sú už naozaj out. Pozor! Čím užšie klopy, tým užšia kravata!

$13)    Nohavice sa majú dotýkať vrchného okraja topánok a keď si sadnete, nemali by odhaľovať holé lýtko, teda nemali by siahať nad ponožky. Samozrejme, členkové ponožky k oblekovým nohaviciam nepatria.

$14)    Rukávy na saku sa nemajú niekde zbierať, otáčať, a na ramenách nemajú pretŕčať za ramennú kosť.

 OZETA002

5 must have košieľ

OZETA je dlhoročným výrobcom kvalitných košieľ, ktoré sa tešia veľkej obľube. Sú kvalitné, z príjemného materiálu a často s nekrčivým efektom. To dnes ocenia najmä páni často sa presúvajúci autom.

Aké košele by rozhodne nemali chýbať vo vašom šatníku?

$11)    Klasická biela košeľa, ktorá je najjednoduchšie dopasovateľná ako k obleku, tak ku kravate či motýliku.

$12)    Bledá košeľa, kedysi bledomodrá, dnes napr. aj fialková či slaboružová.

$13)    Šedá má rovnaký benefit v dopasovateľnosti, u pánov navyše podporuje vyžarovanie zdravého sebavedomia.

$14)    Kockovaná košeľa dáva priestor na prezentáciu vlastného štýlu. Čím menšie kocky, tým elegantnejší look.

$15)    Napokon pri prúžkovanej košeli je vhodné staviť na takú, základová farba ktorej je biela, šedá či bledá a prúžky, ktoré sú inej farby, sú užšie.

OZETA007

www.ozeta.sk

suunto banner

 

dobrekufre1

kupele

gfbannerdobrekufrealpine

ASP banner cestujeme 456x270

asolo banner

vertikal banner1

AnglickeFrazy