• Cestovanie
  • Rozhovor
  • Bývanie
  • Príroda
  • História
  • Relax
  • Technika
  • Auto - Moto
  • 1
  • 2
×

Varovanie

JFolder: :súbory: Cesta nie je adresár. Cesta: /nfsmnt/hosting3_1/4/1/41ddbd6f-44a1-4236-9caf-6d5aba63a5fd/goodflight.sk/web/images/andrea_martiny
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/andrea_martiny

ANDREA MARTINY - jedinečnosť, individualita, kreativita

Každý model musí upútať pozornosť, no nie sám na seba, ale v prvom rade na krásu ženy. Aj vďaka tomuto prístupu sa značka ANDREA MARTINY® stala pre mnohé ženy symbolom vlastného životného štýlu.

andrea martiny001

Značka ANDREA MARTINY je vo svete módy vnímaná ako vysoko kvalitná a originálna. Jej módne kolekcie poznajú už aj mnohé zákazníčky v zahraničí. Okrem spolupracujúcich krajín rozšírila svoj okruh klientov aj o odberateľov z Portugalska, Slovinska a Chorvátska. V súčasnej dobe je predmetom rokovaní aj oficiálne zastúpenie v Kanade, kde sa kolekcie z dielne ANDREA MARTINY už dokázali veľmi úspešne presadiť. Hravo konkuruje aj uznávaným medzinárodným značkám.

„Okrem výroby dámskych kolekcií sme sa v ostatných rokoch začali zaoberať aj produkciou pracovných odevov, ktoré sú vďaka nášmu autorskému jedinečnému dizajnu a kvalite veľmi žiadané,“povedala riaditeľka firmy a šéfka manažérskeho sektora Andrea Stuchliková.

andrea martiny003

Značka ANDREA MARTINY a spoločnosť AST Design, ktorá za značkou stojí, sa tak môžu pochváliť aj širokým portfóliom zamestnaneckých kompletov pre bankové inštitúcie, ministerstvá, štátne správy, či cestovné agentúry. Móda značky ANDREA MARTINY je voči trendom a všetkým postavám „benevolentná “ povedala pani riaditeľka firmy Andrea Stuchlíková. Každá žena si v nej nájde svoj módny kúsok. Nosia sa takmer všetky dl´žky, či už sú to šaty, sukne, nohavice. Krédom značky ANDREA MARTINY je, aby kúsky z tejto módnej dielne ženám predovšetkým svedčali, aby sa v nich cítili pohodlne a to je zárukou, že vždy budú trendy.

andrea martiny03andrea martiny07

Módna inšpirácia: doplňte svoj šatník novými šatami, prestrihnutými v páse, voľnými zvonovými sukňami, v ktorých vyzdvihnete svoju ženskosť. Núkajú sa vám svieže farby, ako oranžovo-ružová s nádychom do lososovej, žltá, odtiene modrej, zelenej, tyrkysovej, farebné potlače, ktoré daný kúsok veľmi oživia a spravia ho tak originálnym.

andrea martiny002andrea martiny05andrea martiny04andrea martiny06andrea martiny01

www.andreamartiny.sk

 

{gallery}andrea_martiny{/gallery}

suunto banner

 

dobrekufre1

kupele

gfbannerdobrekufrealpine

ASP banner cestujeme 456x270

asolo banner

vertikal banner1

AnglickeFrazy